2018-2019
Round 3
Schedule
Round 3 FT HT
FTC Filakovo 3
Dukla Banska Bystrica 3
3
0
2
0
MFK Sobrance
Partizan Bardejov
0
5
0
2
TeslaStropkov 1
MFK Ruzomberok 2
1
3
0
3
SK Vinica 3
Zlate Moravce
0
6
0
3
PSC Pezinok 4
MFK Skalica
1
5
0
1
Tatran Turzovka 1
Oravske Vesele
1
3
1
1
Slavia TU Kosice 2
VSS Kosice
0
3
0
0
Slovan Hlohovec
FC Banik Prievidza
4
1
1
0
Slavia
FK Kosice
0
3
0
0
Druzstevnik Radimov
Nove Mesto
1
1
0
1
TJ Tatran Chlebnice
MFK Teplican
1
0
0
0
Blava Jaslovske Bohunice
MFK Vrbove
1
1
1
1
Sokol Medzibrod
Partizan Cierny Balog 1
2
0
0
0
Jesenske
Tatran LM
0
5
0
3
Bacuch
TJD Pribelce
2
0
1
0
Gerlachov
OFK Sarisske Michalany
1
1
1
0
SK Surany 2
Nitra 1
1
1
0
0
MFK Snina 4
MFK Vranov nad Topou 1
2
2
1
1
Strazske
Humenne
1
1
1
0
Lokomotiv Devinska
Dunajska Luzna
0
2
0
2
FK Slovan Most pri Bratislave
SK Bahon
3
1
2
0
TJ Slovan Krusovce
FC Pata
0
3
0
1
salkova
Inter Bratislava 1
0
5
0
1
Podluzany
Dvory nad Zitavou
0
4
0
1
Solcany
SKF Sered
0
4
0
2
Tatran VLM
SK Pramen Kovacova
2
5
1
2
Tvrdosin
Sokol Dolna Zdana
0
6
0
1
Weiss's cable
KFC Komarno
0
4
0
2
FC Velky Kyr
Galanta
1
5
1
1
SK Velke Zaluzie
FC STK 1914 Samorin
0
8
0
5
Start Hrabusice
Velka Lomnica
4
0
3
0
MFK Spartak Medzev
Slavoj Trebisov
2
3
1
3
FK Krasnohorske Podhradie
Mladost Kalsa
2
3
1
2
TJ Salka
FK Kolarovo
2
3
1
1
SK Sacurov
Ptava NV Pticie
2
1
2
0
TJ DruĆŸstevník Liptovska Stiavnica
Cadca
3
1
1
0
Banik Stranavy 1
Lokomotiva Kosice 1
1
4
1
0
TJ SV And Kysucou
Namestovo
0
2
0
1
MSK Puchov 3
Dunajska Streda
2
5
0
1
Pavlovce nad Uhom
MFK Velke KapuSany 1
5
2
3
0
SK Bela
Tatran Krasno nad Kysucou
1
3
1
1
SK Cierne
Jawornik malkoff
2
1
1
0
Olcnava
Spisske Podhradie
0
8
0
4
TJ Plevnik-Drienove
Povazska Bystrica
0
4
0
3
TJ Banik Stiavnicke Bane 5
MFK Lokomotiva Zvolen 2
0
3
0
1
Besenova
Michalovce
0
6
0
2
Manin Podmanin
FK Belusa 1
0
2
0
1
Slovenske Darmoty
MSK Zilina
0
7
0
4
TJ Druzstevnik Besenov
MFK Dubnica nad Vahom
2
10
1
4
Male Dvorniky
Vydrany
1
3
1
2
Dolne Vestenice
FK Senica
0
5
0
3
Kysucke Nove Mesto
Poltar
3
2
2
2
Cana 2
Sport Podbrezova
0
5
0
3
FK Kechnec 1
FK GECA
3
2
1
1
FK Tj Lokomotiva Kozarovce
KFC Kalna nad Hronom
0
1
0
0
Slavoj Kralovsky Chlmec
Lipany
0
9
0
4
Stara Lubovna
Poprad
0
7
0
4
MFK Rusovce
FK Slovan Ivanka pri Dunaji
4
0
2
0
OSK Rosina 1
Tatran Presov 1
0
6
0
3
Novy Zivot
FC Rohoznik
2
4
1
0
Slovan Simonovany
OFK Heluosuvigny
3
2
1
1
Malzenice
FC Artmedia Petrzalka 2
3
1
2
0
Podluzany
Dvory nad Zitavou
Horne Oresany
Slovan Sahy
OSK Svosov
Trencin